Dla grup

Pomysł na wycieczkę

Tylko do końca roku szkolnego zapraszamy do organizacji wycieczek na terenie kompleksu Bania! Specjalna oferta dla szkół obejmuje dwugodzinny wstęp do Ogrodu Zabaw (aż 7200m2 atrakcji) oraz przygotowanie ogniska położonego wysoko na stoku Kotelnicy, skąd rozciąga się niesamowity widok na panoramę Tatr.
Koszt to jedynie 15pln / dziecko przy grupie liczącej minimum 15 osób.
Oferta ważna od poniedziałku do piątku, od 7 maja do 22 czerwca 2018 roku.
Pobierz ofertę wycieczek szkolnych do BaniaKids.

Animacje dla grup
Wspaniali animatorzy, ciekawe programy animacji

Bawiło się z Nami już kilka tysięcy dzieci z całej Polski i świata! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do zorganizowania dla dzieci kilkugodzinnej zabawy, pełnej niezapomnianych wrażeń.

Animator - Iwona Pawlica tel. +48 505 755 499, mail: animator@baniakids.pl

Terma Bania
Wszyscy razem!

Terma Bania to świetny kierunek edukacyjnych wycieczek dla grup przedszkolnych, szkolnych, kolonijnych czy obozowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupową na www.termabania.pl/dla-grup

Festiwal Zabawy
Festiwal Animacji + Ogród Zabaw

Wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych gości.

Festiwal animacji to malowanie buzi, skręcanie kolorowych balonów i zabawa z gigantyczną chustą. A to tylko niektóre z zabaw jakie możemy dla Państwa zorganizować. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od liczby dzieci oraz planowanych atrakcji. Oprócz festiwalu będziemy też przez cały czas na terenie Ogrodu Zabaw korzystając z wszystkich atrakcji.
Cena zawiera 3 h zabawy
animacje /malowanie twarzy, skręcanie balonów, wielkie bańki mydlane/ + wstęp do mini park rozrywki “Ogród Zabaw” (3 h) + opiekę jednego animatora na 15 uczestników
Cena 20 zł za dziecko przy minimum 15 dzieciach. Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie
Ogród Zabaw
Zabawa na świeżym powietrzu.

Ogród marzeń, ogród wrażeń.

Ogród zabaw to miejsce, gdzie można spotkać moc atrakcji dla dzieci. Park linowy, summer tubing i oponkowa karuzela to tylko niektóre z atrakcji dostępnych w tym niezwykłym miejscu. Zapraszamy od wiosny do jesieni - otwarcie placu uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Bilety grupowe (od 15 uczestników):
- 12 zł za dziecko za 1 h
- 14 zł za dziecko za 3 h
Ceny od grup powyżej 25 dzieci oraz z dodatkowymi atrakcjami (w tym Termą Banią) ustalane są indywidualnie.